Darbas Anglijoje – praktiniai patarimai

Kiekvienas iš mūsų nuo pat mažens žino savo gyvenimo planą – mokykla – universitetas – darbas. Ir jei pirmieji du laikotarpiai yra įdomus ir nerūpestingi, tai trečiojo laikotarpyje, daugeliui pradeda virpėti keliai.

Nuo ko pradėti? – Štai, galbūt, įprastas visų pareiškėjų klausimas. Ir jei paieška vyksta dar ne savo gimtoje šalyje, ten tikrai reikia turėti kantrybės, atkaklumo ir teisingus patarimus.

Nuo ko pradėti...

Renkamės geriausią: Vokiečių darbavių reitingai

Ieškote darbo? Atskirti savo pačių akcentus ir prioritetus padės firmų-darbdavių reitingai. Vokietijoje jų keletas. Pristatome pačius didžiausius iš jų.

Kas nenori patekti į darbą kompanijoje, jei nepilnai, tai bent daugiausia į atitinkama svajonių darbą! Ieškodami darbo vietą, nuoroda gali tapti įvairūs reitingai, vertinantys verslo kultūrą įmonėse. Vokietojoje tokių reitingų nedaug, jie skiriasi priklausomai nuo atsižvelgiamų kriterijų.

Jums reikia kompetetingų, įžvalgių ir bylose su tarptautiniais aspektais patyrusių teisininkų?

DARBO TEISĖ

Konsultuojame individualių ir kolektyvinių darbo sutarčių sudarymo, pakeitimo, nutraukimo ir kitais darbo teisės klausimais, rengiame darbo tvarkos taisykles ir pareiginius nuostatus, materialinės atsakomybės, nekonkuravimo, komercinių paslapčių neplatinimo ir kitas su darbo teisiniais santykiais susijusias sutartis bei dokumentus, atstovaujame darbo ginčuose ikiteisminėse stadijose ir teismuose.

Kur ieškoti darbo?

Tai  dažniausiai ieškančių darbo žmonių užduodamas klausimas. 

Nėra  vieno paprasto į jį atsakymo.
Darbo yra visur! Privačiose ir valstybinėse organizacijose. Žinoma, dauguma laisvų darbo vietų yra didmiesčiuose, tačiau jų tikrai  yra ir kitose teritorijose. Kai kurie žmonės  nusprendžia važinėti  didelį atstumą į darbą, persikrausto gyventi ir dirbti į kitą vietovę, ar netgi išvyksta į svetimą šalį. Viskas priklauso nuo to, ką Jūs sugebate  ir ką norite daryti.  Ieškodami darbo būkite atkaklūs, išnaudokite visas galimybes ir būdus jį rasti.

Gyvenimo aprašymas (CV)

Gyvenimo aprašymas  – CV, lotyniško termino „Curriculum Vitae“ sutrumpinimas. 

Tai pirmasis prisistatymas Jus dominančiai kompanijai, dažnai nulemiantis, ar būsite pakviesti pokalbiui, o galbūt nesulauksite atsakymo. Be abejo, Jūs  neturite rašyti viską, kas  yra Jums nutikę. Gyvenimo aprašyme išvardinkite savo geriausias savybes,  nurodykite  su pageidaujamu darbu susijusią informaciją,  kuri atspindi Jūsų kompetenciją ir galėtų sudominti potencialų darbdavį.

Europass CV

Europass CV – visoje Europoje naudojama gyvenimo aprašymo forma.

Kiekvienas darbo Lietuvoje arba užsienyje ieškantis gali užpildyti ir potencialiems darbdaviams pateikti europinio standarto gyvenimo aprašyma, kuris oficialiai patvirtintas Europos Sajungoje.
Daugelis savo gyvenimo aprašymus parengia pagal šimtus skirtingu pavyzdžiu, ir tai naturaliai sukelia nemažai painiavos. Vienais atvejais informacijos gali buti pateikiama per daug, kitais – per mažai. Europass CV išsprendžia šias ir daugeli kitu problemu.