Darbas Norvegijoje

Darbas Norvegijoje – puiki galimybė norint emigruoti į šią senąją Europos šalį. Skiringas žmonių grupes traukia skirtingi dalykai, bet visi jie sutinka su vienu - stabilumu ir socialine apsauga, kuri suteikiama emgirantams. Galimybės, perspektyvos, padorios pajamos – tai minimalumas, kurią duos jums nauja šalis.

Stažuotė praktikantui: kaip ieškoti

Bet kokia stažuotė - patirtis, kuri sėkmingom aplinkybei, gali būti ir apmokėta. Bet jeigu ir nebūtų apmokėta, svarbiausia – išmokote daug naudingų dalykų, kurie tikrai pravers jums gyvenime. Vokietijoje per pastaruosius metus apie „ Praktikantų kartą“ rašė, kalbėjo ir diskutavo daug įvairių žmonių. Šiandien faktas lieka faktu: jeigu studentas mokslo metų metu nebuvo praktikantas, mažai tikėtina,kad jis gaus darbą.

Ar aš rasiu darba Anglijoje?

Toki klausimą sau užduoda kas antras žmogus. Tačiau jai jūs paklaustumėte kokio nors žmogaus, kuris turi patirties dirbdamas Anglioje, jo atsakymas niekada nesikeistų, kaip ir Britanijos monarchija - „Jeigu mokate dirbti ir uždirbti čia, savo šalyje, tada Anglijoje jūs ne tik rasite darbą, bet ir uždirbsite daug daugiau“.

Darbas Anglijoje – praktiniai patarimai

Kiekvienas iš mūsų nuo pat mažens žino savo gyvenimo planą – mokykla – universitetas – darbas. Ir jei pirmieji du laikotarpiai yra įdomus ir nerūpestingi, tai trečiojo laikotarpyje, daugeliui pradeda virpėti keliai.

Nuo ko pradėti? – Štai, galbūt, įprastas visų pareiškėjų klausimas. Ir jei paieška vyksta dar ne savo gimtoje šalyje, ten tikrai reikia turėti kantrybės, atkaklumo ir teisingus patarimus.

Nuo ko pradėti...

Renkamės geriausią: Vokiečių darbavių reitingai

Ieškote darbo? Atskirti savo pačių akcentus ir prioritetus padės firmų-darbdavių reitingai. Vokietijoje jų keletas. Pristatome pačius didžiausius iš jų.

Kas nenori patekti į darbą kompanijoje, jei nepilnai, tai bent daugiausia į atitinkama svajonių darbą! Ieškodami darbo vietą, nuoroda gali tapti įvairūs reitingai, vertinantys verslo kultūrą įmonėse. Vokietojoje tokių reitingų nedaug, jie skiriasi priklausomai nuo atsižvelgiamų kriterijų.

Jums reikia kompetetingų, įžvalgių ir bylose su tarptautiniais aspektais patyrusių teisininkų?

DARBO TEISĖ

Konsultuojame individualių ir kolektyvinių darbo sutarčių sudarymo, pakeitimo, nutraukimo ir kitais darbo teisės klausimais, rengiame darbo tvarkos taisykles ir pareiginius nuostatus, materialinės atsakomybės, nekonkuravimo, komercinių paslapčių neplatinimo ir kitas su darbo teisiniais santykiais susijusias sutartis bei dokumentus, atstovaujame darbo ginčuose ikiteisminėse stadijose ir teismuose.

Kur ieškoti darbo?

Tai  dažniausiai ieškančių darbo žmonių užduodamas klausimas. 

Nėra  vieno paprasto į jį atsakymo.
Darbo yra visur! Privačiose ir valstybinėse organizacijose. Žinoma, dauguma laisvų darbo vietų yra didmiesčiuose, tačiau jų tikrai  yra ir kitose teritorijose. Kai kurie žmonės  nusprendžia važinėti  didelį atstumą į darbą, persikrausto gyventi ir dirbti į kitą vietovę, ar netgi išvyksta į svetimą šalį. Viskas priklauso nuo to, ką Jūs sugebate  ir ką norite daryti.  Ieškodami darbo būkite atkaklūs, išnaudokite visas galimybes ir būdus jį rasti.