Darbas Bulgarijoje

Bulgarija viena iš skurdžiausių ES šalių, kurioje gana aukštas nedarbo lygis. 2014 metų Liepos mėnesį nedarbo lygis siekė 10,8 % Nepaisant to, kad daugelis skundžiasi bloga gyvenimo kokybe ir darbo trūkumu, tačiau šioje šalyje yra ir daug privalumų. Pavyzdžiui IT specialistai visada ras darbą, su geru atlyginimu. Bulgarijoje nebrangus pragyvenimas, maistas, benzinas bei šiltas klimatas. Sofijoje įmanoma susirasti darbą, žinant tik anglų kalbą. Pagrindiniai miestai ieškantiems darbo – Sofija, Burgas, Plovdiv. Tiems, kurie jau gyvena Bulgarijoje, darbą galimą rasti turizmo srityje, tačiau jis nėra gerai apmokamas.

Darbo paieška: 

 

Naudojantis šia paieška galima rasti visus Lietuvos ir užsienio lietuviams skirtus darbo pasiūlymus vienoje vietoje (pvz.: įrašykite į paieškos langelį darbas Lietuvojedarbas Anglijoje arba darbas Norvegijoje ir spauskite mygtuką ieškoti...). Sistema tinkintos Google paieškos pagalba suras Jums tinkamą koncentruotą informaciją apie Jūsų ieškomus darbus.  

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.