Darbas Švedijoje

Darbas užsienyje, ypač Švedijoje pritraukia daugelį žmonių, nes šioje šalyje yra dideli atlyginimai, todėl Švedija užima aukštas vietas tarp pasaulio miestų. Dar vieta iš priežasčių – tai išsimokslinimas, taip pat galimybė nugyventi ramų gyvenimą senatvėje. Emigratams, tiesa, mažai galimybių pakilti karjeros laiptais.

Norint išvažiuoti į Švedija, galima panaudoti kelis variantus: Įstoti į Švedijos universitetą; Gauti kvietimą iš Švedijos bendrovės; Dirbti aukle pagal Peyre sistemą; Atidaryti savo verslą šalyje; Galima išvažiuoti į šalį, kaip turistas ir pasilikti ten nelegaliai; Susituokti su Europos sąjungos piliečiu;

Paprasčiausia – ieškoti darbo Stokholme. Tačiau jeigu turėsite konkurentą švedą, tai darbą gaus jis, nors ir nebus toks geras kaip jūs specialistas. Tiesa, šiuo klausimu, čia daug paprasčiau, negu kitose šalyse.

Didelį atlyginimą Švedijoje gauti yra ne taip paprasta. Paprastai žmogus turi būti labai geras specialistas, kad jam pasiūlytų gerai apmokamą darbą. Dažniausiai reikia medicinos ir inžinerijos darbuotojų. Kalbos žinios – būtinos, be jos niekaip nerasite darbo. Daugiau galimybių rasti darbą dideliame mieste.

Pavyzdžiui, jeigu jus turite savo šalies diplomą, kad baigėte gydytojo specialybę, tai patartina perrašyti egzaminą Švedų kalba, taip pat praeiti specialybės pakartotiną egzaminą. O egzamino perlaikymas čia truks dar daugiau laiko nei savo šalyje, o gali būti, kad paprašys iš naujo praeiti kursą, nes nepasitikės jūsų diplomu.

Kai kurie švedai, nors ir dirba ne pačiose prestižiskiausiose srityse gauna pakankamai, kad pragyventi. Darbas Švedijoje puikus šansas radikaliai pakeisti jūsų gyvenimą.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.