Geriausios šalys norint emigruoti

Ar aplankė jus kada nors mintis išvažiuoti į užsienį?

Žmonės dažniausiai emigruoja ieškodami geresnio gyvenimo ir dažniausiai kiek įmanoma toliau. Visi tie, kurie jau susirūpinę problema kaip rasti vietą užsienį, visada užduoda vieną ir tą patį klausimą: kokioje pasaulio pasaulio šalyje yra labiausiai tikėtina, kad aš ir mano vaikai jausis kaip namie ar net dar geriau?

Sociologai iš „ HSBC Bank International Expat Explorer“ atliko tyrimą, apklausiant 4127 emigrantus iš 100 pasaulio šalių ir nustatė 10 palankiausių emigracijai šalių.

Tyrimas buvo atliktas remiantis šiuo principu: visiems emigrantams siuntė vykstančio tyrimo prašymus. Jeigu iš kai kurios šalies atsiųsdavo mažiau nei 30 atsakymų, tai ši šalis automatiškai buvo pašalinta iš varžybų. Galu gale iš 100 šalių liko tik ketvirtadalis.

Emigrantai rašė balus šaliai, kurioje gyvena pagal 3 punktus:

  • Ekonominę aplinką
  • Palankias sąlygas vaikams
  • Bendrus įspūdžius

Kad išsiaiškinti, kuri šalis pati tinkamiausia gyvenimui žurnalas „ Forbes“ atliko apklausą pagal keturias kategorijas:

  • Galimybė susipažinti ir susibendrauti su vietos gyventojais
  • Pažanga kalbos mokyme
  • Gebejimas integruotis visuomenėje
  • Laikas, per kiek emigrantas prisitaikys prie naujos kultūros

1 vietą užėmė Kanada

Šioje šalyje emigrantai sparčiausiai prisitaiko prie vietos papročių ir kultūros. 45% respondentų teigė, kad vietiniai gyventojai taip pat bendrauja tiek su savo šalies gyventojais tiek su emigrantais.

2 vieta : Bermudai

Grupė salų Atlanto vandenyne yra seniausia Britų kolonija ir rojaus gabalėlis mūsų planetoje. Emigrantai gana lengvai pripranta prie vietos kalbos ir kultūros.

3 vieta : Pietų Afrika

Šioje turtingą kultūrinę įvairovę turinčioje šalyje emigrantai jaučiasi labai jaukiai.

4 vieta : Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV)

Respondentai nurodė labai trumpą, prisitaikymo prie kultūros ir kalbos, laiko tarpą. Trūkumas yra finansinė pusė ir sveikata.

5 vieta: Australija

Viena iš pagrindinių privalumų, dėl kurių emigrantams taip patinka ši šalis yra jos „lengvumas“, su kuriuo galima ten gyventi.

6 vieta: Ispanija

Kalbant apie integraciją, Ispanija gavo daugiausiai taškų – dėl greito draugų įsigijimo, aukšto maitinimo lygio, kultūros ir kalbos lengvumo. Kaip tik emigrantas įsikuria naujoje vietoje, tuoj pat jis priimamas visuomenėje.

7 vieta : Prancūzija

Šalis laimėjo daugeliuose punktuose, susijusiais su integracija. Emigrantai mėgaujasi vietiniais papročiais, virtuve ir prancūzų draugiškumu.

8 vieta: Didžioji Britinija

Nors vidutinė gyvenimo kokybė remiantis duomenimis nėra labai gera, tačiau Didžioji Britanija išsikovojo 8 – ąją vietą dėl žmonių draugiškumo ir t.t.

9 vieta : Malaizija

Emigrantai pakankamai greitai pasijaučia malajiečių, kinų ir indų kultūros šalies piliečiais.

10 vieta : Vokietija

Vokietijoje emigrantų laukia dvi problemos : sudėtinga kalba ir sunkumai norint susibendrauti su vietos gyventojais. Tačiau 46% respondentų mano, kad ši šalis turi daug įdomių pramogų ir vertina vietinę virtuvę.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.