Darbas Austrijoje

Austrijoje dirbti ir gyventi norėtų daug žmonių. Aukštas gyvenimo lygis, geras atlyginimas prestižinėje kompanijoje, leidimas laikinai gyventi ir įsigyti nekilnojamą turtą, todėl ši šalis pritraukia tiek daug emigrantų. Pastangos, atkaklumas ir palankios aplinkybės, pilnai įmanoma, kad jos padės užimti geras darbo pareigas.

Į darbą priima ir emigrantus, nors kitose šalyse pirmenybė daugiau teikiama piliečiams. Tačiau maža galimybė rasti gerai apmokamą darbą yra retų specialybių. Realu rasti darbą : sekretoriaus, vertėjo, priežiūros slaugytojos, namų šeimininkės ar pramonės įmonėje. Taip pat didelė paklausa tokių specialybių kaip : suvirintojo, staklininko ir pan. Į tokį darbą galima įsidarbinti ir nežinant kalbos. Sezoniniu metu galima rasti darbo Austrijos slidinėjimo kurortuose, tačiau reikalaujama gerų kalbos žinių. Studentai gali rasti nekvalifikuotą darbą paslaugų sektoriuje už nedidelį darbo užmokestį, tačiau už gautus įgūdžius ir įgytas kalbos žinias, didžiąją dalimi tai konpensuos įdėtas pastangas.

Leidimas dirbti Austrijoje dažniausiai išduodamas 6 mėnesiams. Norint pratęsti sutartį su darbdaviu, nauja darbo viza išduodama jau metams, o vėliau ir ilgesniam laikotarpiui.

Norėdami gauti darbą turite susipažinti su siūlomo darbo sąlygomis ir parašyti gerą CV. Darbą galima ieškoti per darbo užimtumo centrus, draugus ir gimines, gyvenančius Austrijoje, taip pat per specializuotas parodas. Svarbiausi CV punktai : amžius, išsilavinimas, darbo patirtis, kalbos įgūdžiai. Visada pirmasis atlyginimas nebus toks didelis, bet jo pragyvenimui užteks.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.