Darbas studentams užsienyje

Pasaulis nestovi vietoje ir kiekvieną dieną atsiranda vis daugiau programų, kurios padeda studentams rasti darbą vasarą užsienyje. Pažangiausia ir populiariausia iš jų – Work and Travel USA.

Programos tikslas yra suteikti galimybę studentams gerinti anglų kalbos įgūdžius, susipažinti su JAV nacionaline kultrūra, įgyti vertingos darbo patirties užsienyje ir žinoma, užsidirbti pinigų per vasarą. Šios programos statistikos duomenimis studentai per vasarą vidutiniškai užsidirba 7 – 12.000 JAV dolerių. Su tokias pinigais studentas gali išgyventi visus metus.

Work and travel USA

Nuo 1957 metų JAV yra tarpvyriausybinių kultūros mainų programa, kurią remia JAV valstybės departamentas. Work and travel USA yra šios programos narė. Kiekvienas studentas atvažiavęs dirbti į work and travel USA (o tai studentai iš 40 šalių) gauna Exchange statusą ir oficialų darbo leidimą. Pagrindinės dalyvavimo sąlygos: studentai iki 22 metų amžiaus, mokosi dieniniu metu ir anglų kalbos žinios. Norėdami dalyvauti programoje būtina gauti leidimą ir užpildyti DC – 2019 dokumentus. Juos užpildyti gali padėti specializuotos agentūros. Taip pat jie padės gerai pasirodyti per interviu ir morališkai padės keliaujant i Jungtines Amerikos Valstijas. Work & Travel programa leidžia legaliai dirbti studentų vasaros atostogų metu. Dažniausiai pasitaikančios darbo vietos : padavėjai, barmenai, vadybininkai, darbas kruiziniuose laivuose ir pramogų parkuose. Kiekvienam atsiras darbas, kuris atitiks to žmogaus siekius ir interesus. Kai kurie dirba netgi dviejuose darbuose ir maždaug per valandą studentas užsidirba apie 10- 15 dolerių. Dirbti ir užsidirbti Amerikoje įmanoma, tačiau, svarbiausias dalykas yra nepažeisti įstatymų.

Darbas užsienyje Work and travel – puikus būdas studentams užsidirbti per vasarą pinigų, pakeliauti po JAV ir patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.