Kur ieškoti darbo?

Tai  dažniausiai ieškančių darbo žmonių užduodamas klausimas. 

Nėra  vieno paprasto į jį atsakymo.
Darbo yra visur! Privačiose ir valstybinėse organizacijose. Žinoma, dauguma laisvų darbo vietų yra didmiesčiuose, tačiau jų tikrai  yra ir kitose teritorijose. Kai kurie žmonės  nusprendžia važinėti  didelį atstumą į darbą, persikrausto gyventi ir dirbti į kitą vietovę, ar netgi išvyksta į svetimą šalį. Viskas priklauso nuo to, ką Jūs sugebate  ir ką norite daryti.  Ieškodami darbo būkite atkaklūs, išnaudokite visas galimybes ir būdus jį rasti.

Lietuvos darbo biržoje

Teritorinėje darbo biržoje kreipkitės į registratūrą. Čia dirbantis specialistas išsamiai paaiškins, kaip užpildyti ieškančiojo darbo kortelę. Būsite įregistruotas, jeigu pateiksite visus reikalingus dokumentus:

  • piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę,
  • profesinę kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus,
  • valstybinio socialinio draudimo pažymėjimą ir kt..

Visą dokumentų sąrašą rasite

Visą dokumentų sąrašą rasite interneto Lietuvos darbo Biržos svetainėje

Užsiregistruokite darbo biržos interneto tinklalapyje, užpildykite savo CV ir pageidavimą(us) darbui. Jūsų pateikti duomenys bus nusiųsti išankstinei registracijai į darbo biržos duomenų bazę. Darbo birža, į kurią turėtumėte atvykti, bus nurodyta pranešime CV kortelės puslapyje. Per 5 dienas nuo išankstinės registracijos datos su  nurodytais dokumentais atvykite į darbo biržos registratūrą. Jeigu per nurodytą laikotarpį neatvyktumėte, Jūsų išankstinė registracija bus panaikinta.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.