Koks darbas tinka kiekvienam zodiako ženklui?

Avinas – mėgsta naujoves, įdomius ir nežinomus įvykius. Šūkis: '' Viskas, kas sunku, turi būti atlikta iš karto“. Avinai negali sėdėti nieko neveikdami, entuziastingai užsiima naujomis veiklomis ir laimingi atlikdami bet kurį darbą – svarbiausiai įgyti autoritetą. Mėgsta vadovauti, todėl sėkmingai dirbtų chirurgijos, karinių reikalų, teisės srityse. Tai intelekto ženklas. Akademinis darbas suteikia jam galimybę įgyvendinti originalias teorijas. Avinai taip pat talentingi rašytojai bei oratoriai. Sėkmingai gali dirbti žurnalistikos, radio, televizijos srityse, nepakenčia monotoniško darbo. Dažnai neužtenka kantrybės baigti tą darbą, kurį pradėjo.

Jaučiui reikia kūrybinės saviraiškos ir jie siekia užsidirbti kuo daugiau pinigų. Retai kada keičia pasirinktą darbą. Tarp jaučių yra daug muzikantų bei aktorių. Tai taip pat geri verslininkai – kantrūs bei metodiški. Jie lėtai, bet užtikrintai juda link tobulumo. Juos vertina bei gerbia kolegos. Gerai susitvarko su darbu, kuriame reikalingi skaičiavimai. Mėgsta žemę, todėl kartais pasirenka žemės ūkio darbą. Tai konservatoriai, nemėgsta naujovių.

Dvyniai – energingi, sugebantys iš karto priimti sprendimus, jiems tinka bet kokie užsiemimai,kurie suderintų intelektualumą ir reakciją. Jie puikūs technikai, juvelyrai, dantistai ir siuvėjai. Dvyniai nekenčia rutinos ir laimingi tuomet, kaip turi pasirinkimą. Turi kalbų, poezijos ir meno polinkį. Gimę po šiuo ženklu žmonės turi kalbėjimo dovaną – gali dirbti prekyboje. Nemėgsta kritikos. Jie turi savo nuomonę ir požiūrį, išradingi, dažnai sugalvoja naujų metodų.

Vėžys – daugelis vėžių traukia link maisto, puikiai gamina patys. Vėžys – namų simbolis. Daugelis moterų talentingi dekoratoriai ir namų interjero dizaineriai, puikios mamos bei pedagogai. Jiems tinka darbas su vaikais. Vėžiai darbštūs ir atsargūs. Tai nuotaikos žmogus, todėl jam būtina pasirinkti darbą, kuris jam patiktų.

Liūtas – gimęs valdyti pasaulį (Napaleonas, Musolinis, Castro). Jis nesitenkina vaidmeniu „už sienos“, laukia meilės ir už tai pasirengę dirbti iki išsekimo. Pamėgta veikla – teatras. Liūtas turi kūrybinę prieigą prie daugelio gyvenimo problemų. Pas juos dažnai gimsta originalios idėjos. Liūtui tinka socialiniai ir organizaciniai darbai, kur reikalingas kontaktas su žmonėmis.

Mergelės pagrindiniai bruožai punktualumas, analitinis požiūris, blaivus mąstymas. Pirmenybę teikia moksliniams tyrimams bei redakciniam darbui. Daugelis mergelių rašo. Labai dėmesingi, puikūs daktarai, mokytojai, farmacininkai, paslaugų darbuotojai. Retai daro klaidas ir yra labai atsakingi. Taip pat yra tikslūs bei kruopštūs.

Svarstyklės - siekia taikos ir harmonijos, daugelis tampa diplomatais, dvasininkais, teisininkais. Svarstyklės gyvenime grožis atlieką svarbų vaidmenį. Po šiuo ženklu gimė daug aktorių ir dalininkų. Vienas iš labiausiai paplitusių profesijų – teisė. Svarstyklės žavios, lengvai užmezga gerus ryšius su žmonėmis, bet aplinka daro didelę įtaką. Negali dirbti purve ir įtampoje. Jeigu situacija suveda juos su jiems nemaloniais žmonėmis, jos yra nepatenkintos.

Skorpionas – gimimas po šiuo žvaigždynu taip skiriasi, kad neina išskirti vieną iš jų interesų. Jie mėgsta sunkų darbą, kuris reikalauja daug pastangų ir vaizduotės, drąsos ir valios. Jiems tinka mokslinių tyrimų darbas, inžinerijos ir fizikos laboratorijose, taip pat chirurgija bei psichologija. Tarp jų daug sportininkų, nes jie stiprumo požymis. Bet kuriuo atveju jie užsispyrę, turi gerą atmintį, mokslas jiems yra džiaugsmas.

Šaulys – filosofinis, inteligentiškas žmogus. Visą gyvenimą mokosi. Po šiuo ženklu gimę filosofai ir mąstytojai (Spinoza, Flaubert). Šauliai mėgsta gyvūnus, dažnai tampa veterinarais, mėgsta reklamuoti savo pasiekimus. Daug jų traukia dėstytojo ar dvasininko darbas. Paprastai tai laisvę mėgstantys žmonės. Jie mėgsta keliauti, dažnai keičia gyvenamąją vietą.

Ožiaragis – jam svarbi kitų nuomonė. Viską darant rodo atkaklumą. Po šiuo ženklu gimę daug verslininkų. Yra tvarkingi ir darbštūs. Gerai orientuojasi technikoje, architektūroje, inžinerijoje. Linkę į finansinę veiklą. Ožiaragiams svarbi sėkmė ir jie nemėgsta keisti profesiją.

Vandenis – genijaus ženklas. Sėkmė lydi įvairiose profesijose. Kūrybiški, turi gerą skonį, daugelis turi meninių sugebėjimų. Pas juos yra kažkas, kas traukia aplinkinius. Vandenis – pasiekimo ženklas. Jiems vertėtų vengti rutinos, monotoniško ženklo. Jis laimingas socialiniame darbe, politikoje, moksle, kartais truputį būna lėtas. Vandenis turėtų naudoti suteiktus šansus ir galimybes.

Žuvys – iš vienos puses žuvys tikslingos ir praktinės, iš kitos pusės – svajingos ir artistiškos. Žuvų gyvenime didžiulis vaidmuo tenka menui. Šie žmonės turi puikų supratimą apie gyvenimą ir gerą intuiciją. Jie gali būti puikiais gydytojais, psichiatrais, mokytojais, visuomenės veikėjais. Žuvys puikiai prisitaiko prie aplinkos, yra atsargūs bei protingi.

Darbo paieška: 

 

Naudojantis šia paieška galima rasti visus Lietuvos ir užsienio lietuviams skirtus darbo pasiūlymus vienoje vietoje (pvz.: įrašykite į paieškos langelį darbas Lietuvojedarbas Anglijoje arba darbas Norvegijoje ir spauskite mygtuką ieškoti...). Sistema tinkintos Google paieškos pagalba suras Jums tinkamą koncentruotą informaciją apie Jūsų ieškomus darbus.  

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.