Lietuvos centrinis interneto portalas

Apie Lietuvą

Jei iš tiesų norite pažinti Lietuvą, pradėkite pažintį su mūsų šalimi nuo jos žmonių. Dauguma lietuvių be galo nuoširdūs, svetingi ir paslaugūs. Tiesa, tokio pat elgesio mes tikimės ir iš savo svečių. Lietuviai ilgaamžiai, tad jei pasitaikys galimybė pabendrauti su vyresniosios kartos atstovais, į savo šalį grįšite sužinoję daugybę įdomių istorijų ir nutikimų.

Jei esate pavargę nuo civilizacijos, Lietuvoje turėsite puikią progą nuo jos pailsėti. Tereikia išvažiuoti iš didžiųjų miestų ir leistis ten, kur nurims Jūsų širdis ir pailsės protas – į, rodos, nesibaigiančius miškus ar prie kone visoje Lietuvoje tyvuliuojančių ežerų, šalį raizgyte išraizgiusių upių arba į nepakartojamo grožio Baltijos jūros skalaujamą Kuršių Neriją.

Jei – priešingai – esate tikras miesto žmogus, ištisus metus rasite ką veikti didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Daugybė didžiules kolekcijas sukaupusių muziejų, nacionalinių ir privačių meno galerijų, rodos, niekad nenurimstantis šurmulys teatro arenose ir muzikos salėse, užburiantis naktinis gyvenimas, įvairiausios pramogos ir sporto renginiai. O kur dar nacionaliniai patiekalai ir gėrimai, kurių, jei namo patinka grįžti išbandžius ką nors naujo, tiesiog būtina paragauti.

Tad jau dabar laukiame Jūsų atvykstant – bus malonu susipažinti!

Darbo paieška: 

 

Naudojantis šia paieška galima rasti visus Lietuvos ir užsienio lietuviams skirtus darbo pasiūlymus vienoje vietoje (pvz.: įrašykite į paieškos langelį darbas Lietuvojedarbas Anglijoje arba darbas Norvegijoje ir spauskite mygtuką ieškoti...). Sistema tinkintos Google paieškos pagalba suras Jums tinkamą koncentruotą informaciją apie Jūsų ieškomus darbus.  

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.