Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos duomenų bazė

Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos duomenų bazė

AIKOS – integruota, vientisa, atvira, nekomercinė sistema, kurios pagrindinis tikslas – teikti aktualią, kokybišką informaciją apie mokymosi galimybes Lietuvoje.

AIKOS sukuria plačias galimybes ieškoti mokymuisi ar studijoms bei asmeninei profesinei karjerai planuoti reikalingos informacijos apie profesijas, kvalifikacijas, studijų ir mokymo programas, švietimo ir mokslo institucijas ir priėmimo taisykles, mokymo licencijas, Europass pažymėjimų priedėlius, mokymosi ir darbo vietų statistiką bei kt.

AIKOS taip pat sudaro vartotojams galimybę pateikti klausimą konsultantui ir gauti į jį atsakymą, rengti apklausas, mokytis nuotoliniu būdu.

AIKOS interneto svetainės centrinėje dalyje skelbiama informacija „Ieškau mokymosi galimybių...“ skirta darbui tik su einamųjų metų informacija, kuri yra aktualiausia stojantiesiems į profesines ir aukštąsias mokyklas, taip pat bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, asmenims, ketinantiems persikvalifikuoti arba tobulinti savo kvalifikaciją. Viršutinės svetainės dalies informacija skirta darbui su informacija apie kvalifikacijas, studijų ir mokymo programas, švietimo ir mokslo institucijas, kuri gali būti pritaikoma ne tik einamaisiais metais. Kairiosios svetainės dalies informacija skirta darbui su visais informaciniais objektais, įskaitant ir jų istorinius duomenis.

Darbo paieška: 

 

Naudojantis šia paieška galima rasti visus Lietuvos ir užsienio lietuviams skirtus darbo pasiūlymus vienoje vietoje (pvz.: įrašykite į paieškos langelį darbas Lietuvojedarbas Anglijoje arba darbas Norvegijoje ir spauskite mygtuką ieškoti...). Sistema tinkintos Google paieškos pagalba suras Jums tinkamą koncentruotą informaciją apie Jūsų ieškomus darbus.  

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.