Kokie Australijoje atlyginimai?

Jeigu jūs dar nežinojote, tai dėl informacijos: Jeigu jūs gyvenate Australijos teritorijoje, viską mokate pakelta kaina – perkant maistą, mokant sąskaitas už elektrą, už nuomą, taip pat už įvairias paslaugas. Kadangi Australija – brangi šalis. Tai kokie turi būti atlyginimai, kad padengti visas išlaidas? Atsakymas – aukšti. Kartais statistikos rodo, kad atlyginimai yra aukšti, bet nereikia savęs apgaudinėti. Taip atlyginimai dideli, bet ne tiek. Beje, nepamirškite Australijoje taip pat yra nedarbas.

Ar užtenka Australams atlyginimo, kurie jie gauna? Jei šeima, kurioje yra mažas vaikas ir dirba tik vyras, o žmona sėdi namuose tai 85 000,00 atlyginimas bus pakankamas, tačiau jeigu šeimoje du vyresni vaikai tokio atlyginimo užteks vos vos. Kalbama daugiausia apie nuomą, nes jeigu atidėtų pinigų nėra, tai ir paimti kaip hipoteką ( įkeitimą) bus neįmanoma, nes jums reikės turėti kažkiek atidėtų pinigų, bent 5% nuo buto kainos. Taigi tikslas – susitaupyti lėšas, kad būtų galima gauti naują būstą.

Bet jeigu žmona dirba ir gauna bent minimumą t.y 50 000,00 – tai leis susitaupyti bent 5 % nuo būsto kainos per porą metų.

Visumoje Australijoje atlyginimai neblogi, tačiau gali greitai baigtis, todėl reikia išmokti taupyti kaip sakoma „Australiškai“.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.