Darbas Prancūzijoje

Įsidarbinti Prancūzijoje yra gana sunku. Laikinai dirbti Prancūzijoje leidžiama iki 18 mėnesių. Nuolatinis darbas yra įmanomas tik su leidimu nuolat gyventi ( išduodamas 10- čiai metų ir automatiškai pratęsamas tokiam pačiam laikotarpiui). Dirbdami užsieniečiai per mėnesį gauna nuo 1200 iki 2500 JAV dolerių.

Koks populiarus darbas Prancūzijoje?

1) Sezoninis darbas : Derlius, kiti žemės ūkio darbai. Daugiau šansų gauti studentams, kuriems leidžiama gana teisiškai dirbti vasaros atostogų metu, kaip ir padavėjais, barmenais, valytojais ir t.t.

2) Darbas pagal au – pair programą – tai namų pagalbininkė ( tvarkytoja).

3) Stažuotė – tam būtinai reikia turėti išsilavinimą ir geras prancūzų kalbos žinias.

4) It ekspertų specialistai. Tai darbas skirtas profesonalams, dirbantiems su kompiuteriais, turinčių aukštąjį išsilavinimą ir prancūzų kalbos žinias.

5) Darbas užsienio legione ( kuris yra realus ir nereikalauja didelių išlaidų)

Kokias dokumentais reikia pasirūpinti norint dirbti Prancūzijoje?

Norėdami dirbti Prancūzijoje, privalote gauti nuo konkretaus darbdavio leidimą, kur jis turės duoti prašymą į vietos departamentą. Atrankos kriterijai – profesionalumas . Dažniausiai darbas yra suteikiamas Prancūzijos gyventojams, o jeigu tarp norinčių neatsiras vietos gyventojų (prancūzų), tada vietą galės užimti užsienietis. Tačiau taip pat jeigu jūs esate geresnis specialistas, negu vienas ar kitas prancūzijos gyventojas, jums bus suteikiama pirmenybė. O antra, dėja, užsieniečiui moka mažiau, negu prancūzui.

Naudingos nuorodos ieškant darbo:

www.lhotellerie.fr

www.hippopotamus.fr

www.quick-restaurants.com

www.hyatt.fr 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.