Kaip rasti savo pašaukimą?

Ką daryti kuomet darbas nustoja būti įdomus? Kaip kasdien ėjimas į darbą suvokiamas kaip bausmė iš aukščiau? Ką daryti kuomet supranti, kad darbas tampa tik būdas užsidirbti pinigus, o ne galimybė tobulėti?

Kelias pas mėgstamą darbą – tai pirmiausia savęs paieška. Atsakymu ieškojimas į klausimus: kas aš esu ir kas yra mano pašaukimas?

Koks darbas tinka kiekvienam zodiako ženklui?

Avinas – mėgsta naujoves, įdomius ir nežinomus įvykius. Šūkis: '' Viskas, kas sunku, turi būti atlikta iš karto“. Avinai negali sėdėti nieko neveikdami, entuziastingai užsiima naujomis veiklomis ir laimingi atlikdami bet kurį darbą – svarbiausiai įgyti autoritetą. Mėgsta vadovauti, todėl sėkmingai dirbtų chirurgijos, karinių reikalų, teisės srityse. Tai intelekto ženklas. Akademinis darbas suteikia jam galimybę įgyvendinti originalias teorijas. Avinai taip pat talentingi rašytojai bei oratoriai. Sėkmingai gali dirbti žurnalistikos, radio, televizijos srityse, nepakenčia monotoniško darbo. Dažnai neužtenka kantrybės baigti tą darbą, kurį pradėjo.

Darbas Kipre

Darbas Kipre – puiki galimybė tiems, kurie vasarą nori praleisti naudingai. Galbūt ir ne vasarą, tačiau dauguma užsieniečių į Kiprą dirbti važiuoja būtent vasaros metu – maždaug nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio. Saulės ir šilumos troškulys skatina tai, kad vis daugiau įdarbinimo agentų užsiima būtent šia kryptimi (Kipru). Kreiptis į juos ar ne – spręsti jums. Daugeliui žmonių padėjo, daugelis darbą susirado patys, nemokėdami už tarpininkų paslaugas. Rasti patiems darbą gali būti kiek sudėtinga, jeigu nemokate kalbos. Kita vertus, dirbti jūs ir taip negalėtumėte, jeigu nemokėtumėte bent anglų kalbos, jeigu jums ir rastų darbą agentūra.

Darbas Čekijoje

Dauguma Čekijos gyventojų nepatenkinti situacija darbo rinkoje: nedarbu, atlyginimu bei darbo pasiūlymų kokybe. Nepaisant to, Čekijos Respublikoje yra neblogos galimybės programuotojams, projektų vadovams IT srityje, nes čia labai daug tarptautinių korporacijų perkelia savo biurus. Taip pat reguliariai atsiranda laisvų darbo vietų apskaitininkams, sąskaitų tvarkytojams ir nebūtinai reikia žinoti čekų kalbą. Patartina puikiai mokėti anglų ir kai kur – rusų kalbas.

Darbas ir mokslas Paryžiuje

Europos sąjungos piliečiai Prancūzijoje turi teisę dirbti legaliai. Paryžius nėra populiarus studentų mėgstamas kampelis, o tuo labiau darbo atžvilgiu. Tačiau šalyje vistiek yra nemažai emigrantų, kurie sugeba mokytis ir tuo pačiu dirbti nelegaliai.

Kai kuriems žmonėms pavyksta ir legaliai užsidirbti pinigų įvairiais būdais: vieni dirba baruose ir klubuose, kiti dirba statybose ar gamyklose, treti užsiima vertimais, duomenų perdavimais kompiuteriu, dalyvauja su įvairiais pasirodymais gatvėse, moko gimtosios kalbos arba programavimo, šoka ar demonstruoja drabužius ir t.t

Italija

Nors Italijoje ganėtinai aukštas nedarbo lygis, tačiau šioje šalyje yra daug gerai apmokamų darbo vietų. Italijoje labai trūksta kepėjų, konditerių, siuvėjų, kosmetologų, kirpėjų, barmenų, padavėjų ir pan. Šis darbas nereikalauja specialių kvalifikacinių įgūdžių (pakankama užbaigti atitinkamus kursus), taip pat nereikalauja aukšto anglų kalbos lygio, bet kartu ir leidžia gerai uždirbti. Ne mažiau paklausūs yra kvalifikuoti specialistai, mokantys gerai Italų kalbą. Tai – IT specialistai, inžinieriai, buhalteriai, pardavėjai specializuotose parduotuvėse, administratoriai.

Darbas Šveicarijoje

Šveicarija savo gyvenimo lygiu, nestabilia ekonomika ir gana patrauklia politine sistema pritraukia daug emigrantų į šią šalį. Daugelis ten vyksta būtent siekiant susirasti gerai apmokamą darbą. Šalis, kurios yra nedidelė teritorija, stebina tai, kaip gerai išvystyta finansų ir pramonės sferos.

Darbo paieška: 

 

Naudojantis šia paieška galima rasti visus Lietuvos ir užsienio lietuviams skirtus darbo pasiūlymus vienoje vietoje (pvz.: įrašykite į paieškos langelį darbas Lietuvojedarbas Anglijoje arba darbas Norvegijoje ir spauskite mygtuką ieškoti...). Sistema tinkintos Google paieškos pagalba suras Jums tinkamą koncentruotą informaciją apie Jūsų ieškomus darbus.  

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.