Jums reikia kompetetingų, įžvalgių ir bylose su tarptautiniais aspektais patyrusių teisininkų?

DARBO TEISĖ

Konsultuojame individualių ir kolektyvinių darbo sutarčių sudarymo, pakeitimo, nutraukimo ir kitais darbo teisės klausimais, rengiame darbo tvarkos taisykles ir pareiginius nuostatus, materialinės atsakomybės, nekonkuravimo, komercinių paslapčių neplatinimo ir kitas su darbo teisiniais santykiais susijusias sutartis bei dokumentus, atstovaujame darbo ginčuose ikiteisminėse stadijose ir teismuose.

SUTARČIŲ TEISĖ

Teikiame teisinę pagalbą sudarant įvairias sutartis (paskolos, lizingo, nuomos, subnuomos, įkeitimo, pirkimo-pardavimo ir kt.). Vertiname sutartis ar jų projektus.

ŽINIASKLAIDOS TEISĖ

Teikiama pagalba, susijusi su šios srities specifika, ypač visuomenės informavimo priemonių veiklos reglamentavimu, jos aspektais, susijusiais su informacijos laisvės įgyvendinimu, teise į privatų gyvenimą, juridinio asmens reputaciją, asmens garbę ir orumą.

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS / PAGALBA SKOLININKAMS

Efektyviai padedame išieškoti skolas iš juridinių bei fizinių asmenų, tiek ikiteisminiu, tiek ir teisminiu būdu. Išieškome skolas iš skolininkų, esančių kitose Europos Sąjungos valstybėse. 

Skaityti daugiau >>>

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.