Prancūzija

Prancūzija – šalis, kurioje aukštas nedarbo lygis. Euro stato duomenimis, 2014 metais nedarbo lygis siekė 10,5 %, о tarp jaunimo daugiau nei 20 %.

Kaip ir daugelyje kitose Europos šalyse, Prancūzijoje reikalingi aukštos kvalifikacijos specialistai: energetikai, telekomunikacijos specialistai, inžinieriai, chemikai. Taip pat gerai išvystytas žemės ūkis ir turizmas. Reguliariai atsirado sezoninio darbo pasiūlymų. Išspręsti darbuotojų trūkumo klausimus yra daug lengviau, kurie yra iš Europos , nei samdyti laikinus darbuotojus nepriklausančius Europos sąjungos šalims. Todėl sezoninio darbo leidimus Prancūzija mažai kam išduoda.

Beje geri darbo pasiūlymai yra ne tik Paryžiuje, bet ir už jos ribų. Pavyzdžiui, Tulūzoje yra aviacijos slėnis, kuriame yra aeronautikos inžinerijos ir mokslinių tyrimų koncentracijos centrai. Taip pat Tulūze yra lėktuvų gamintojos „Airbus“ būstinė – viena didžiausių Prancūzijos darbdavių. Už Paryžiaus ribų gyvenimas yra šiek tiek pigesnis, geresnė aplinka ir tarp specialistų konkurencija yra mažesnė.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.